03 Kasım 2016 Perşembe 08:55
Gökhan Saral açıklamıştı, koltuklar söküldü...
TRABZONHABERCİSİ SPOR SERVİSİ - Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya yansıyan bir fotoğraflarda fıkraları aratmayacak bir hata gözlerden kaçmamıştı. Taraftarların çıkış tünelinin arkasına yerleştirilen ve sahayı görüş açısı olmayan koltuklar taraftarlar tarafından sosyal medyada tepki göstermiş, TOKİ'nin yapmış olduğu bu hatanın nasıl fark edilemediği konusunda yüzlerce mesaj atılmıştı.
Hangi düşünceyle bu koltukların o şekilde yerleştirildiği anlaşılmazken, TOKİ'ye tepki gösteren taraftarlar bu durumu Mühendislik harikası şeklinde değerlendirerek TOKİ’ye serzelişte bulunmuşlardı.
Bugün ise Trabzonspor’un yöneticilerinden Gökhan Saral, Twitter hesabından açıklamada bulundu. Saral: “TOKİ'ye yaptıramadığımıza Gençlikspor Bakanlığı el atıyor. 86 koltuk sökülecek, kalır demir manzara..!” şeklinde paylaşımda bulundu. Saral'ın paylaşımı ardından fazla zaman geçmeden koltuklar sökülmeye başladı. Saral Twitter hesabından ise "Teşekkürler Sn Bakanımız Akif Çağatay KILIÇ"  şeklinde ikinci paylaşımda bulundu.


 
Son Güncelleme: 03.11.2016 11:39

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292