19 Kasım 2016 Cumartesi 17:57
İmamoğlu’ndan Trabzon ve Trabzonspor için önemli açıklamalar
İmamoğlu İstanbul’da ki 4 belediyenin CHP Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katkıda bulunduklarını ifade ederken sözlerine şöyle devam etti. “Bu toplantıya bizim tabi ki katkımız olacak. Kadıköy,  Büyükçekmece, Adalar ve bizimle oldu ve olacaktır da. Trabzon’a ev sahipliği yaptık. Türkiye’nin 81 ilinin her birini Trabzon’a getirdik.  Böylece burada güzel bir ortam oldu. Hem Türkiye’yi konuştuk, hem CHP’nin iç siyasetini konuştuk ve genel başkanımızı ağırlayarak çok verimli iki gün oldu. Başta il başkanımıza ve ona yardımcı olan tüm örgüt üyelerine teşekkür ediyoruz. Laikiyle bir ev sahipliği yaşandı. O anlamda Trabzon’da çok keyifli bir 2 gün geçirdik diyebilirim.”

“TRABZON HALKI VATANINI SEVEN NAMUSLU MİLLETTİR”
“Trabzon’un her konusuna ve ülkenin her konusuna nasıl ki 2 gündür yaşadığımız malum olay cinsel istismarı belki önünü açacak. Türkiye’nin çok ayıplanacağı bir yasa tasarısına olan bugünkü kadınların yürüyüşü gibi Türkiye’nin her konusuna ilk tepki göstermesi gereken kitle Trabzon halkıdır. Trabzon halkı milletini vatanını seven ahlaklı namuslu bir millettir. Dolasıyla bu duygulara da en fazla itibar eden en fazla dikkat eden kitlelerden bir tanesidir. O bakımdan Trabzonluya her noktada görev düşüyor.
Açıklamasında Trabzonspor’a değinen İmamoğlu şuanda bir itibar mücadelesi olduğunu vurguladı.

“TEK BAŞINA BAŞKANIN İŞİ DEĞİL”
“Trabzonspor’un şuanda bir itibar mücadelesi var. Kurtuluş mücadelesi var. Hem ekonomik hem de sportif anlamda. Biz bu süreci mutlaka ve mutlaka başarmalıyız. Tek başına başkanın ve ekibinin işi değil. Topyekun Trabzonspor camiasının işi. Burada bana ve  Trabzon basınına da vazife düşüyor, el ele bu işi kurtaralım.” Dedi.

“VEDAYI HAFİFE ALMASINLAR”
“Trabzonspor yönetiminin Avni Aker’den vedayı hafife almaması gerekir. Güçlü bir veda istiyoruz. Burada 50 yıllık bir tarih ve 50 yıllık inanılmaz başarıların öyküsü var. Avni Aker’de ki vedayı en üst düzeyde en vefalı bir biçimde yapılması lazım. Bu bakımdan Trabzonspor yönetimi ve başkan Muharrem Usta’ya büyük iş düşüyor. Önemli değil ilk devreyi Avni Aker’de bitirelim. İki maç geç olsun, Akyazı’ya devre sonrası geçelim. Ama Avni Aker’de ki veda gecesi en güçlü bir biçimde yapılmalıdır.” İfadelerini kullandı.
 
 HABER: HALİM GÖKHAN KESKİN
Son Güncelleme: 19.11.2016 18:11

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol