10 Ekim 2016 Pazartesi 14:15
İstanbul Üniversitesi Trabzonsporlular Kulübü bir ilke daha imza attı
Geçtiğimiz aylarda minik Trabzonspor taraftarı Kemal Onur'a destek vermek amacıyla organize edilen, Trabzonsporlu efsane futbolcuların ve ünlülerin katılımıyla maç kampanyası düzenlenmişti.

Her geçen gün Trabzonspor için yeni projelere imza atan, İstanbul Üniversitesi Trabzonsporlular Kulübü şimdi ise Trabzonspor için üç forma tasarladı. Trabzonspor armalı forma, son kale Trabzon, Trabzonspor Gold forma olmak üzere üç forma tasarlayan kulüp dün formaların tanıtımını yaptı.

HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIZ

Milliyet Gazetesi yazarı Aksal Yavuz, İstanbul Trabzon Federasyonu Spordan sorumlu Başkan Yardımcısı Göksal Purtuloğlu, Tek Rumeli Tv'den Ömer Karakaş ve çok sayıda davetli katıldı. Programda konuşma yapan, İstanbul ÜNİTS’nin başkanı Ömür İnce, Trabzonspor’a her zaman destek olduklarını ve bundan sonra da olacaklarını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti. İnce, “İstanbul Üniversitesi Trabzonsporlular Kulübü olarak her zaman hedefimiz Trabzonspor kulübüne projeler ile destek olmak. 3 yıl önce kurduğumuz kulüp olarak yapmış olduğumuz projeler ortada. Forma projemizde ki amacımız ise Trabzonspor kulüp formalarına ışık olmak. Halka 50. Yıl için logo yarışması düzenleyen Trabzonspor için bizde 50. Yıl formamızı tasarladık. Formaların Trabzonspor taraftarının beğeneceğini düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

TRABZONHABERCİSİ
Son Güncelleme: 12.10.2016 10:01

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol