13 Temmuz 2017 Perşembe 08:05
Joao Pereira yine iş üstünde!

Trabzonspor'un Macaristan'ın Telki kasabasında yaptığı kamp bu üç kelime ile özetlenebilir aslında. Oldukça güzel bir ortamda, serin bir havada, neşeli bir şekilde devam ediyor Macaristan kampı. Geride kalan 10 gün içerisinde çok ciddi bir sakatlığın yaşanmaması ve üç yeni transferin kampa katılması da ayrı mutluluk verici bir durum.

EĞLENDİRİRKEN YORUYOR HOCA
Bazen günde üç, bazen ise iki antrenmanla yoğun bir tempoda hazırlanıyor bordo-mavililer yeni sezona. Olcay'ın "Son yıllarda bu tempoda hiç çalışmadım" sözleriyle kampın ne denli yoğun ve yüksek bir tempoda geçtiğini anlatabiliriz. Tabiri caizse teknik direktör Ersun Yanal oyuncuları eğlendirirken yoruyor, yoruyorken de kendi kafasındaki düşünceleri onların kafasına aktarmaya çalışıyor.

ESPRİ MAKİNESİ JOAO PEREİRA
Kampın şu ana kadar geri kalan bölümünde Joao Pereira kampın neşe kaynağı, Onur, Olcay ve Durica ağabeyleri, Abdülkadir, Kamil Ahmet ve Castillo ise en çalışkan isimleri olarak dikkat çekti. Kısacası geride kalan 10 gün için her şey güzel geçti demek yerindedir. Şimdi gözler gecesini gündüzüne katarak takımın eksik noktalarına takviye yapmaya çalışan yönetimde.

Son Güncelleme: 13.07.2017 08:19

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434