06 Kasım 2016 Pazar 10:37
Mete Kalkavan’a öfke dinmiyor…
Osman Diyadin…

Seni Allah'a havale ediyoruz.. Sen hücum faul yapan (Toslayan) Q7 ye penaltı ver, formasından çekilen N Doye'ye penaltı verme Yusuf'un ayağını kıracak tekmeyi atan Q7 ye kırmızı kart gösterme sonrada hakemim diye ortalıkta dolaş öyle mi? Hadi oradan Hırsız ! İHO ne kadar haklıymış siz emek hırsızlarını o odaya kapatmakla.. İşin en acısı buda geçer yeni hırsızı beklemeye devam. Her yıl aynı manzara. Hırsızlar geçidi. Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım Allah. Trabzonspor yönetimine sesleniyoruz. TFF ye "Bizim maçlarımıza yabancı hakem verin".. diye başvurun. Olmayacak ama bütün Türkiye duysun.. Soruyorum. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin çimentosu olan bu güzelim şehrin ve insanlarının günahı ne? Vatanına milletine bayrağına örnek şekilde hep sahip çıkan "söz konusu vatansa gerisi teferruattır bizim için " diyen şehir olması mı? Zaten yıllardır mağdur edilmiş, haksızlığa uğramış tek bir fabrikası olmamış bütün moralini Trabzonspor’una endekslenmiş bu şehrin elindeki bu büyük sevdasını da bitirme uğraşı nedendir. yeter artık yeter. Son sözüm şudur. 
Kimse hikaye anlatmasın. Bu şehir ne yazıkki SAHİPSİZ. Bir şike anıtını dahi dikemeyecek kadar basiretsiz! Kusura bakmasınlar ama konuşmakta üzerine olmayan ama iş icraata gelince ortada görünmeyenlerin şehri! Bize her yer Trabzon nasıl oluyor? 

Gürol Ustaömeroğlu

Şenol GÜNEŞ'in Beşiktaş'taki başarısını ciddiye alanlardanım. Bir Trabzonlu olarak gurur da duyuyorum. 
Ama Şenol GÜNEŞ'in geçmişteki ve halihazırdaki yanlışlarını hatırlamaktaki rezervim hala devam ediyor.
Sayın Güneş;
Bütün maçlardan sonra zoraki kurmaya çalıştığınız devrik ve felsefik cümleleriniz bellegimizdeki tazeliğini koruyor. Anlayamıyor ve çevremizden destek alıyorduk. Üstelik aynı basın toplantılarında rutinin dışına çıkıp yine felsefik cümleler eşliğinde ülke siyaseti ve federasyon ilişkilerine kadar girme çabalarınız da aklımızda duruyor. 
Peki Sayın Güneş;
Son maçta futbolcularınızın kasap rolü oynamaları hakkında niye bir izahatte bulunmadınız?
Neden hakem Kalkavan'ın Kararlarına bir yorum yapmadınız?
Belli ki geçen sezon eski öz takımınızdan aldığınız mağlubiyet sizi çok hırslandırmış. Bilenmişsiniz. Gözünüz sahada olanları kayıt etmemiş.

Hakan Yoloğlu

Bu camia tek yumruk olmadıktan sonra sonra hakemler daha çok canımızı yakar . Nerde Trabzonspor'un önde gelen isimleri ?
Bu hakem bozuntusunun yönettiği 8 maçta tek galibiyetimiz var . Bu istatistik herşeyi anlatıyor zaten . Asıl olan canımız yandıktan sonra feveran etmek değil ,hakem açıklandığında tepki koyup masaya yumruk vurmaktı. Şimdi bağırsan,çağırsan giden puanları geri getirecek mi?

Osman Başkır

SAYIN BAŞKAN TWİT'LERLE TİVİS'LERLE BU İŞ OLMAZ. KONGREDE RAKİBİN OLAN CELİL HEKİMOĞLU'NA KARŞI NASIL SİYASİLERİ AYAĞA KALDIRIP ONLARIN SAYESİNDE BAŞKANLIK YAPIYORSAN... TRABZONSPOR'UN FENER, G.SARAY VE BEŞİKTAŞ MAÇLARINDA HAKKI YENDİĞİ ZAMANDA DESTEK İSTEDİĞİN O SİYASİLERİ AYNI ŞEKİLDE AYAĞA KALDIRMAK ZORUNDASIN . 
''BU İŞE KİM DUR DİYECEK YETER'' DEMEKLE BU İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMAZSINIZ. NEREDE BU ŞEHRİN BAKANI, MİLLET VEKİLLERİ VE BÜYÜK ABİLERİ ONLARIN HEPSİNİ GÖREVE ÇAĞIR

Mustafa Demirkaya

TRABZON BEŞİKTAŞ MAÇINDAN ÇOK UMUTLUYDUM. ANCAK YANIMDAKİLERE DE SÖYLEDİM. BU NASIL REZİLLİK METE KALKAVAN DAHA 2 SENE ÖNCE TRABZONU DOĞRAYAN BEŞİKTAŞ,IN ALTYAPI ÜRÜNÜ ADAMI BU MAÇA VERİYORSUN. BEŞİKTAŞIN SANA İHTİYACI YOK. DÜZELMEZ KİMSE KENDİNİ KANDIRMASIN. BU KOMEDİYİ İZLEYİN. LEHİNİZE OLUNCA SEVİNİN. TÜPÇÜ VE GAPÇIK AĞIZLI GÜMÜŞDAĞ İLE FUTBOLUN DURUMU BU. DÜN GS. MAÇINDA GS. NİN 1-0 KEN YÜZDE YÜZ PENALTISI VERİLMEDI. BAŞAKŞEHİR BAŞARISININ ALTINDA İYI FUTBOL DIŞINDA ÖNEMLİ HAKEM KATKISI VAR. BUNLARI DEĞERLENDİRİN. İNŞALLAH HAKEMLER TRABZONA BÖYLE BİR PENALTI VERİNCE. ANCAK İNANIRIM. MAÇ SONUCU BU KIYIMDAN DONRA BENİ İLGİLENDİRMİYOR
 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol