24 Eylül 2017 Pazar 08:58
Seni ağlatanlar utansın be Emre…

Trabzonspor’un sahasında Alanyaspor karşısındaki 4-3’lük şok yenilgisinin artçıları devam ediyor.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın, ısrarla, “Ben olduğum sürece Ersun Yanal olacak” açıklamalarından sonra ihbar hattımıza gelen ve içimizi acıtan bu fotoğrafı ve kısa notu sizlerle paylaşmak istedik. WhatSap ihbar hattımıza gelen fotoğrafta, 15 yaşındaki Emre Bera yaşamını sürdürdüğü İzmir Aliağa’daki evinde Trabzonspor-Alanyaspor maçını izlerken Trabzonspor’un içler acısı halini görmemek için gözlerini kapatıyor ve gözyaşı döküyor.

Sayın Başkan Usta’ya hatırlatmak istediğimiz bir şey var: Sayın Usta; Trabzonspor’a gönül verenlerin ve Emre Bera’nın beklentisi ŞAMPİYONLUK… Daha önceki, yönetimleri suçlaya suçlaya bugün geldiğiniz noktada yaptığınız transferlerle, hocanızla ve teknik heyetinizle bu taraftarlara ilkleri ve rezaleti yaşatıyorsunuz. Emre Bera’nın bu fotoğrafına iyi bakın ve beklentilerinizi bir kez daha gözden geçirin…

İŞTE O NOT VE EMRE BERA’NIN FOTOĞRAFLARI…

“Hayırlı akşamlar abi sizlere katılıyorum.. Tam bir utanç akşamıydı. Bugün üzüntüm katlandı. Biz Trabzon'da yaşadığımız için alıştık. İzmir'de dayımın oğlu çok sevdiğim abim çalışıyor Ali Ağa rafinerisinde.. ’ Bugün resim attı bana..  ‘Bir bak.. Gurbettekiler ne halde… Bunları göster o Başkana ‘dedi. 15 yaşındaki çocuğunun, çok sevdiğim Emre Bera’nın fotoğraflarını attı WhatsApp üzerinden… O kadar üzüldüm, o kadar üzüldüm ki kahrolsun. Lütfen bunu yayınlayın ve gerekli mercilere gösterin. Yazıklar olsun...”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol