19 Haziran 2017 Pazartesi 19:36
Taraftarlar Başkan Muharrem Usta’dan açıklama bekliyor…

İsim hakkı çıkmaza mı girdi..?

“Başkan kendi kuruluşu ile 5 aydır nasıl anlaşamıyor”

Akyazı Medical Park için 5 ay önce anlaşma yapıldığı açıklanmıştı…

Trabzonspor’dan yapılan bir açıklama kafaları karıştırdı…

29 Ocak’ta Akyazı stadında Başkan Muharrem Usta’nın Akyazı stadının isim hakkı için Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Medical Park ile anlaşma sağlandığı yollundaki haberlere karşın görüşmelerin 5 aydan bu yana sürmesi kafalarda soru işaretleri yarattı.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın 29 Ocak’ta yaptığı basın toplantısında, üstüne basa basa yaptığı açıklamanın bir bölümünde, "Medical Park biliyorsunuz Türkiye'nin en yaygın sağlık kurumu. Sporun içinde yıllardır var. Trabzonspor ile birlikte daha çok göreceğiz. Stadın ismi konusunda ilk defa böyle bir şey düşündük. Bu birlikteliğin Trabzonspor'a çok şey katacağına eminiz." Diye açıklama yapmıştı.

Başkan Muharrem Usta’nın 5 aydan bu yana anlaşma sağlanamaması ile ilgili olarak açıklama yapması bekleniyor.

Trabzonspor taraftarları “Muharrem Usta Türkiye’nin en büyük 2 sağlık kuruluşu Medical Park ve Liv Hospital hastaneleri ile İstinye Üniversitesi gibi kuruluşların yönetim kurulu başkanlığını yapıyor. Medical Park Hastanelerinde yönetim kurulu başkanlığı yapmasına karşın anlaşma sağlanamamasının altında başka nedenler yatıyor. Bu konuda açıklama bekliyoruz” dediler.

Trabzonspor’dan yapılan açıklama aynen şöyle:

“17.02.2017 tarihinde yapılan özel durum açıklamamızda belirtmiş olduğumuz üzere, isim hakkı ve diğer sponsorluk yatırımları konusundaki resmi görüşmeler devam etmekte olup, önemli bir gelişme olması durumunda nihai sonuç kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner292