28 Kasım 2016 Pazartesi 15:42
Trabzonlu 2 vekilden Trabzonspor için iki farklı görüş…
Trabzon’un tüm kesimleri Trabzonspor’un içinde bulunduğu kriz dönemi hakkında görüşlerini her platformda dile getirmeye devam ediyorlar.
Trabzon CHP Milletvekili Haluk Pekşen ile Ak Parti Milletvekili Muhammet Balta Trabzonspor’un içinde bulunduğu duruma iki farklı görüşle dile getirdiler.. Halük Pekşen, futbol adamı olmadığını, bu konuda fazla bir şey söylemenin doğru olmayacağını belirterek, bir taraftar olarak görüşlerini şöyle açıklıyor:

Haluk Pekşen, “ Ütülü forma ile başladılar, ütülü forma ile bitirdiler
“Bir Trabzonspor taraftarı olarak şunu söyleyebilirim. Maçta sahada 11 tane futbolcu vardı. 9 tanesi ütülü formalarıyla başladılar ve ütülü formaları ile bitirdiler. O içerisinde ki ruh bir ruhsuzluğa dönüşmüş. Bu duruma çok üzüldüm. Trabzonspor sahaya çıkar, mücadele eder, terinin son damlasına kadar akıtırdı..  Gençlerbirliği karşısında gördüğüm Trabzonspor’da gerçekten Yusuf ve Onur hariç diğerlerinin 9’u da bu formayı hak etmeyen adamlar. Yazıklar olsun. Ben başka söyleyecek bir şey bulamıyorum. Benim tek üzüldüğüm şey yenilmeleri değil, o formayı taşırken gösterdikleri ciddiyetsizliktir. Böyle bir şey olabilir mi. Terlemeyen bir takım. Bunu kabul etmek mümkün değil. Yusuf’la Onur’u alın diğerlerini gönderin.”

Muhammet Balta, “Destek vermeliyiz..”
“Biz de Trabzonspor’un gidişatını üzüntüyle karşılıyoruz. Fakat böyle zamanlarda eleştiriden ziyade daha fazla destek verip, birlik ve beraberlik içerisinde olmak lazım. Moral ve motivasyonunu artırmak lazım takımın. Trabzonspor’un şu anda bulunduğu yer Trabzonspor’a yakışmıyor Şu anda şahsen eleştiri zamanı değil. Bu eleştirilerden uzak, kendi içerimizde bunları yaparız fakat moral ve motivasyonu sağlayacak her şeyi, herkesin yapması lazım. Başta futbolcular, teknik kadro, yönetim, Trabzonspor’un temel dinamikleri hepsi bir araya gelip moral ve motivasyonu üst düzeyde tutup Trabzonspor’u hak etmediği yerden yukarılara taşımak için hep beraber el birliğiyle destek vermemiz lazım diye düşünüyorum.”
 
Son Güncelleme: 28.11.2016 15:48

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Cahit sagir 1 yıl önce

Iki topcu haric digerlerini gondermek mantik olarak dogru hesap olarak yanlis.Onur ve Yusuf'un denginde kadro kurmanin maliyetini kim karsilayabilir.