28 Kasım 2016 Pazartesi 14:36
Trabzonlu Spor yazarından ağır eleştiri…
Haber: Faruk ATA
Trabzon’un deneyimli spor yazarı İhsan Öksüz Karadeniz’in Sesi gazetesindeki “Adı Lazım Değil” adlı köşesinde Trabzonspor’un içinde bulunduğu durumu kaleme alırken, “Bu takımı oluşturanlar hala ‘futbol insanı’ diye ortalıkta geziyor.” diye göndermelerde bulundu.
İhsan Öksüz, Trabzonspor konusunda yaptığı yorumlarla, her zaman dikkatleri üzerine çeken deneyimli bir spor yazarı.. Kaleme aldığı yazıları dikkatle takip edilen İhsan Öksüz’ün Gençlerbirliği maçı sonrası kaleme aldığı yazısında,  bugüne kadar yaptığı eleştirilerinde hiç yanılmadığından söz ediyor ve, “Keşke yanılsaydım. Hatta çok iddialı yazılar yazdım. “Beni mahcup edin, beni utandırın, beni rezil edin!” diye kaç kez yazdığımı unuttum! Trabzonspor son birkaç yıldır içler acısı durumda…” diyor.
Öksüz, yazısının bir bölümünde ise Hacıosmanoğlu ile başlayan çöküşün devam ettiğini, takımın dibe vurmaya az kaldığını belirterek, yazısını şöyle tamamlıyor: …” Bu takımı oluşturanlar hala “futbol insanı” diye ortalıkta geziyor!!! Dışarıda da Trabzonspor’u hiç kimse takmıyor artık… TFF, MHK, hakemler, yazılı ve sözlü basın… Hele TRT… Gündüz saatlerinde TRT Spor haberlerinde “Trabzonspor Ankara’ya eksiksiz, tam kadro geldi!” diye haber veriyor!!! Buyurun cenaze namazına… Hakem ceza sahası dışında en küçük itmelere anında faulü çalıyor ama, ceza sahası içine girince rakip istediğini yapabiliyor! En az 3 penaltı pozisyonuna bakmadı bile… Selçuk’un Güray Vural’ı ilk yarıda ceza sahası içinde 3 metre dışarı fırlatması penaltı değilse her halde “kedi” idi! Zaten Selçuk hafta içinde “Trabzonspor’un hakkı yenmedi diyemeyiz!” demişti. O da anladı ki ne yaparsa yanına kar kalacak.”
 
Son Güncelleme: 28.11.2016 14:38

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434