13 Eylül 2017 Çarşamba 13:38
Trabzonspor'da Devre Arası Hamlesi

Trabzonspor’un Başkanı Muharrem Usta, hem transferler hem de gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Usta, yapılan ve yapılamayan transferler hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu. Usta, transfer yaparken ekonomik tabloya çok dikkat ettiklerini söyledi

JUNUZOVİC DEVRE ARASI

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Trabzonspor’un yaptığı transferler ve gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Trabzonspor’un bu sezon gerçekleştirdiği transferlerde oldukça yorulduklarını kaydeden Usta, bundan sonra geleceği planlayacaklarını ve bu sezon Junuzovic veya Kaan Ayhan gibi oyuncular için yeniden girişimler yapacaklarını da söyledi. Usta, Junuzovic ve Kaan Ayhan ile devre arası olmadan yeniden görüşmeyi planladıklarını belirterek, “İlk görüşmelerimiz olumlu geçti en azından Junuzovic’i kiralık ta olsa devre arasında renklerimize bağlamak istiyoruz” diye konuştu.

 PLANLAMA ÇOK ÖNEMLİ

Junusovic’i çok istediklerini kaydeden Usta, “Şuandaki takıma baktığımızda ihtiyaçları olabileceğinin en iyileri ile karşıladık. Junuzovic ve Sosa birlikte olsaydı çok daha iyi olurdu. Fakat bunların maliyetlerine baktığınızda sorun yaşayabiliyorsunuz. Her şey bir anda olmuyor. Sosa ve Junuzovic’i hedeflemiştik. Çok net bir şekilde hedeflemiştik ama olmadı. UEFA’nın gözü Türkiye üzerinde. Mali Faer Play çerçevesi içinde hareket etmek zorundayız. Her açıdan bakmak gerekiyor, düşünmek gerekiyor, planlamak gerekiyor. Bu noktada ayağımızı yorganımıza göre uzattık diyebilirim” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434