19 Haziran 2017 Pazartesi 17:35
Trabzonspor'dan Bacca Sürprizi

Kucka’nın transferinde mutlu sona ulaşan bordo-mavililer, Milan’dan Bacca için de pazarlık yaptığı ve işi bitirmek üzere olduğu belirtildi. Bacca’yı da Kucka gibi Trabzon bir yıl daha kiralanacak

USTA GİZLİCE İTALYA’DA
Trabzon, Bacca’yı da bitiriyor. Bordo-mavililer, Milan’dan Slovak ’10 numara’ Kucka’nın işini bitirirken, bu transfer görüşmelerinde aynı takımdan Kolombiyalı süper golcü Carlos Bacca için de pazarlıkların yapıldığı ortaya çıktı. Başkan Muharrem Usta’nın Kucka’nın yanı sıra Bacca için de geçtiğimiz hafta sonu ani bir kararla İtalya’ya uçarak, Milan ile yapılan pazarlıklara dahil olduğu ve transferde çifte bombanın patlamaya yakın olduğu öğrenildi.

MUTLU SON YAKIN
Milan’ın yeniden yapılanma için kadroyu revize etmesi nedeniyle Trabzonspor’un Kucka’nın yanı sıra Bacca için de yaptığı görüşmelerde anlaşmanın yakın olduğu ifade edildi. Bordo-mavililerin iki oyuncuya kiralama bedeli olarak toplam 4 milyon EURO vereceği, oyuncularında yıllık 2.5 milyon EURO alacağı ifade edildi. Usta’nın Bacca transferini de Kucka ile birlikte bu hafta içerisinde bitirip, Trabzonspor’un iki bölgesini de Milan’ın yıldızları ile güçlendirmeyi amaçladığı ifade edildi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol