04 Ekim 2016 Salı 08:09
Trabzonspor  patoslama yönetiliyor
‘İŞİN ADAMINA İHYİTAÇ VAR’
Trabzonspor Kulübünün en renkli ismi, eski teknik direktörü, ve başkanlarından Özkan Sümer süreçle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sümer, Trabzonspor’un asıl sorununun yönetilememesi olduğunu belirterek ‘ Bu işin malzemesi bilgidir. Kulüplerde olsun, kurumlarda olsun başarının değişmez malzemesi bilgidir. Yoksa patoslama gitmeyle olmuyor. Senin adamın benim adamımla hiç olmuyor. İşin adamına şiddetle ihtiyaç var.’ dedi.

YANAL DEĞİŞMELİ Mİ?
Özkan Sümer ‘Ne yapılmalı, kan değişikliği yarar sağlar mı? sorumuza “ Gelecek olan insanlara imkan ortam sağlanmadığı sürece, onları doğru yönetmediğin sürece hiçbir şey değişmez.  Neler yapılmasından daha çok neler yapılmaması gerektiği meselesidir. Biz esasta yapamadıklarımızla değil, yaptıklarımızla battık’ diyerek ilginç bir tesbitte bulundu.

‘ANLAMAK İSTEMEYENE!’
Özkan Sümer, Trabzonspor’un sadece takımına ve ekonomisine bakılmasının da yanlış olduğunu ifade ederek ‘ Asıl felaket, Trabzonspor alt yapısını kaybetti.  Trabzonspor bir düzelme yaşayacaksa kendi kaynaklarına şiddetle ihtiyaç var. Anlamak istemeyen bir insana da kimse bir şey anlatamaz. Kalkıp ta kabullenmeyi de onaylamam ama bir kısım uyarılar ve mesajlar devam etmeli. Takım iyi, kötü demekle iş çözülmez. Trabzonspor’a özgü doğrular için bir arayış ve anlayış öne çıkmalı.’ Şeklinde mesajlar verdi.

KUZEYEKSPRES
 
Son Güncelleme: 04.10.2016 09:26

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434