07 Aralık 2017 Perşembe 20:04
Trabzonspor Ve Fenerbahçe Yarışmıştı! Yeni teklif geldi

Geçen sezonun devre arasında Fenerbahçe ve Trabzonspor'un gündemine gelen Al Ain'in yıldızı, Türkiye'den teklif aldığını açıkladı.

Arsenal ve Nice teklif yaptı

Deutsche Presse-Agentur'a konuşan 26 yaşındaki oyuncu, daha önce Nice ve Arsenal'den teklif aldığını söylerken, "Nice ve Arsenal'den teklifler aldım ancak görüşmeler başarısız oldu" ifadesini kullandı.

Manchester City denedi ama olmadı

2013 yılında Manchester City ile deneme idmanlarına çıktığını vurgulayan Omar Abdulrahman, "2013'te Manchester City'de iki hafta denendim ve neredeyse transfer olacaktım ancak Birleşik Arap Emirlikleri'nin FIFA sıralamasındaki yeri çok aşağıdaydı, bu nedenle lige kayıt olamadım" ifadesini kullandı.

Türkiye'den transfer teklifleri var

Şu anda Türkiye'den teklifler aldığını söyleyen ve halen Avrupa'da oynama hayali kurduğunu dile getiren Arap Messi, "Şimdi, Türk kulüplerinden teklifler var. Avrupa'da oynamak halen hayalim. Al Ain'deki sözleşmem 6 ay içinde bitiyor, böylece en kısa zamanda Avrupa'ya gitmem mümkün" dedi.

Salah gibi olmak istiyor

Liverpool'a transfer olduktan bu yana muhteşem bir performans sergileyen Mohamed Salah gibi olmak istediğini vurgulayan Abdulrahman, "Mohamed Salah'a ve tüm dünyanın nasıl da onun hakkında konuştuğuna bakın. Mısır'ın adını dünya futbolunda öne çıkarmayı ve onları 28 yıl içinde ilk kez Dünya Kupası'na taşımayı başardı. Benim hedefim, onun gibi olmak" diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol