21 Ekim 2016 Cuma 09:21
Trabzonspor’da seçim heyecanı..
Haber: FARUK ATA

Trabzonspor’da 20 Kasım-20 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılacak olan olağan genel genel kurulun seçimli yapılıp yapılmayacağı konusu gündemdeki yerini koruyor..

Trabzon’da önemli bir kesim olağan genel kurulun yönetim için bir güven tazeleme fırsatı yarattığını ve seçimli olması gerektiğini, bir kesim ise seçimin liglerin tamamlanmasının ardından yapılması gerektiğini savunuyor. Yönetimin bu konuda alacağı karar merakla beklenirken, olağan genel kurulda oy kullanacakların listesi de Trabzonspor’un resmi sitesinde yayınlandı.

Buna göre, Trabzonspor’un 2 ay içinde yapılacak olan olağan genel kurulunda aidatını yatıran 6 bin 285 üye oy kullanma hakkı elde etti.
Trabzonspor resmi internet sitesinden üyelere yönelik uyarı şöyle:

“Üyelerimizin yer aldığı liste, Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri, Ziyabey Sosyal Tesisleri ile birlikte kulübümüzün resmi web sitesi www.trabzonspor.org.tr adresinde 20 (yirmi) gün süreyle askıya çıkarılmıştır. Üyelerimiz, herhangi bir karışıklığa meydan vermemek için listeleri özenle incelemelidirler. Aidatını ödemiş olup listelerde adı bulunmayan üyelerimizin aidat makbuzu ile birlikte üyelik departmanımıza başvurmaları gerekmektedir.”

OY KULLANACAK ÜYELERİN LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol