21 Kasım 2016 Pazartesi 10:30
Trabzonspor yeni stadı Akyazı'ya geçmeden önce taraftarları vedaya çağırdı. Bordo-Mavililer resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada 'Artık Avni Aker'de son maçlarımızı oynuyoruz' diyerek Antalyaspor maçının veda maçı olmadığı şeklinde yorumlandı. 

Bordo-Mavililer resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Büyük Trabzonsporumuzun Büyük Taraftarı! Yıllardır koca bir özlem içinde beklediğimiz yeni stadımıza kavuşmamıza çok az kaldı. Akyazı'da yeni zaferlere yürüyeceğimiz günleri heyecan içinde beklerken, emektar yuvamıza; Avni Aker'e hep beraber 'elveda' diyeceğimiz günleri sayıyoruz artık... Trabzonsporumuz kurulduğu günden bu yana, nice zaferlerimizin altında O'nun adı yazılıydı.

Anadolu İhtilali'ne ev sahipliğini O yaptı. Avni Aker, evimiz; ailemiz; yuvamızdı. Artık orada, son maçlarımızı oynuyoruz. Sonlara doğru tribünlerimizi dolduralım. Çünkü bu bir vedadan ziyade vefadır! Sizleri omuz omuza Avni Aker'de olmaya çağırıyoruz! Değerli taraftarlarımız! Akyazı Stadyumu için kombine alanlar Antalyaspor maçını izleyebilecek. Kombine sahibi taraftarlarımıza aldıkları kombineye göre yüklemeleri kulübümüz tarafından yapılacak. Yüklemeden sonra taraftarlarımız mesaj yoluyla bilgilendirilecek. Buna göre; Doğu tribün kombinesi olanlar Maraton Batı tribün kombinesi olanlar kapalı Güney tribün kombinesi olanlar yol tarafı kale arkası Kuzey tribün kombinesi olanlar deniz tarafı kale arkası Platinum tribün kombinesi olanlar VIP özel Sılver ve Gold tribün kombinesi olanlar ise VIP tribünlerine yüklemeleri gerçekleştirilecektir."
 
Son Güncelleme: 21.11.2016 11:44

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434