02 Kasım 2016 Çarşamba 13:03
Usta: Gaza gelme yok, nokta atış var!
Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, zor bir dönemden geçtiklerini belirterek ‘ Sonu güzel olacak. Gaza gelip ‘gene olmadı’ diyerek yapılanları yok sayarsak batarız. Yeni stadımızla yeni bir sayfa açıyoruz. Burada nice tarihler yazılacak" dedi.

 ‘HER TÜRLÜ PİSLİĞİ..!’
Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta Trabzon’da yerel gazeteye açıklamalarda bulundu. Başkan Usta, Takımdan, devre arası transferine, Akyazı’ya bir çok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı. ‘ Bu işler böyle gitmez’ diyen başkan ‘ Kırı kırk yararak ilerlemeye çalışıyoruz. Her türlü pisliği yapanları bir gün çıkıp anlatacağım’ dedi. 

‘YANLIŞ İSİM DOLAŞIYOR’
Usta son günlerde basında özellikle yer bulan Nuri Şahin haberlerine de değinerek ‘ Nuri ile hiçbir ilgimiz yok, birileri pompalıyor, gündemimizde yok. Birleri gündeme atmaya çalışıyor. Yanlış isim dolaşıyor.  Bugün gündemimizde transfer yok. Maçlarımız var, içeriyi rahatsız edemeyiz. Olduğunda nokta atışı olacak. Girdiğinde takımı taşıyacak isimler olacak. İtibar sorununuz yok. Kafamız rahat, zaman da kazandık’ dedi.

‘AKYAZI 5-6 GÜN SONRA’
Başkan Usta’yı en çok Akyazı stadı heyecanlandırıyor. Usta ‘ Akyazı’yı 5-6 gün sonra görelim. Direkler tamamen kalkmış, çimi serilmiş olacak. Burada taraftara da heyecan verecek bir şeyler bulmalıyız. Gaza gelip gene olmadı diyerek elimizdekileri yok sayarsak batarız.  Önce elimizdekini var sayarak öne çıkaracaksın, nokta atışıyla takımı toparlayarak şaha kaldıracaksın’ ifadelerini kullandı.

'BAŞKA BİR ŞEY YAŞIYORUZ'
Usta, zor bir dönemden geçtiklerini vurgulayarak, "Her bir başkanımızın, yönetimimizin zorluklardan geçtiği dönemler oldu ama bu kadar ağır bir dönemin yaşandığına beni hiç kimse inandıramaz. Başka bir şey yaşıyoruz" diye konuştu.
Kuzeyeskpres / Hamza MISIR
 
Son Güncelleme: 02.11.2016 14:07

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol