11 Şubat 2017 Cumartesi 15:57
Yanal: Umarım bugün biz kazanırız

Trabzon Habercisi Spor Merkezi  - Maç öncesi Trabzonspor teknik direktörü  Ersun Yanal açıklamalarda bulundu.

Başarılı bir kurgunun içinde olduklarını vurgulayan Ersun Yanal şöyle devam etti; “Bize gelince bizde buy kurgunun çok başındayız ve bunun amacıyla oynuyoruz. Stadımız açıldı. Çok zorlu bir ilk yarı geçirdik . Kendi çabamızla belirli bir zorluğun içerisinden çıkmaya ve bunun mücadelesini bence zor şartlarda ve koşullarda yerine getirmeye çalıştık. Fakat en sonunda bu 3 seri galibiyet bizim için henüz daha çok yolun başı. Trabzonspor’un hedeflerine ulaşabilmesi için yeterli bir süreç değil bu.” Dedi.

Osmanlıspor maçının çok önemli olacağını ifade eden Yanal,

“Önümüzde çok fazlasıyla süreç var. Onlardan bir tanesindeyiz şuan. Önemli bir maç bizim için. Hem takımımızın gücünü güçlü bir takım karşısında hem de bu süre gelen kazanmayı devam ettirmek istiyoruz. Bugün iyi bir maç olacağını düşünüyorum. Umarım bugün, zevkli ve keyifli bir maç olur. Biz kazanırız. Tabi kazanmak için yola çıkacağız. Osmanlıspor’a da Avrupa’da ki maçında başarılar diliyorum.”

Yanal oyuncuların arasında ki rekabeti ise şu şekilde değerlendirdi.

“Kalite her zaman performansı bir adım öne getiriyor. Oyuncularımızın gelişimi açısında önem taşıyor. Çıtayı yukarıya çekmek için çok uygun ve güzel bir şart.” Şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 11.02.2017 16:06

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol