22 Ağustos 2017 Salı 10:04
Zaman Daralıyor Trabzonspor Harekete Geçmiyor!

Trabzonspor'un FİFA'ya yaptığı şike başvurusunun ardından Avrupa'da yapılacağı söylenen PR çalışmalarından henüz ses çıkmadı. Bu durum bordo mavili taraftarların tepkisini çekerken Trabzonspor'un ne zaman bu çalışmalara başlayacağı merakla bekleniyor.

Avrupa'nın gözünü FİFA'daki şike başvurusuna çevirmek için harekete geçileceği sözünü bordo mavili taraftarlara veren Başkan Muharrem Usta'nın şimdilik böyle bir çalışmanın startını vermemesi bazı taraftarların eleştirilerine sebep oluyor.

Trabzonspor'un 2010-2011 şampiyonluk haklarını geri alabilmesi için kritik öneme sahip olan FİFA'daki davanın daha fazla önemsenmesini isteyen bordo mavili taraftarlar kulüplerinden tatmin eder bir açıklama da bekliyorlar. 

FİFA, Trabzonspor ile alakalı davayı gündeme aldığı sırada Avrupa'da Trabzonspor'un haklılığının gündem olması dava sonucunu direkt etkileyecek. Bu sebeple PR çalışmalarının hayati bir önemi var. Trabzonspor'un bu konudaki planı henüz netleşmezken ilerleyen günlerde bir açıklama yapılacağı da belirtiliyor.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner434