17 Haziran 2017 Cumartesi 21:24
Başkanın kuruluşları ve Trabzonspor…

Trabzon Habercisi Haber Merkezi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın Yönetim Kurulu Başkanı ve Mütevelli Heyeti Başkanlığını yürüttüğü Liv Hospital ile İstinye Üniversitesi’nin reklamları her gün medya organlarında kontrolden geçen futbolcuların arkasında yer alıyor.

Başkanı Muharrem Usta, Akyazı stadının isim hakkını Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptığı Medical Park Hastanelerine satıldığını açıklamış, ödenecek olan ücreti açıklamamıştı. Aradan geçen 3 aylık bir zamana karşın Trabzonspor’un kasasına ne kadar gireceği belli olmayan Akyazı stadının isim hakkı konusundaki çeşitli söylentiler Trabzon’da rahatsızlık yaratıyor.

Transfer Sezonu yaklaşırken ön anlaşma yapılan futbolcuların sağlık kontrolü fotoğraflarının boy boy yer aldığı gazete ve internet sitelerinde arka plan olarak hazırlanan Liv Hospital Hastaneleri ve İstinye Üniversitesi reklamları akla Başkan Usta’nın yönetim kurulu başkanlığı ve mütevelli Heyeti Başkanı olduğu kuruluşların reklamlarının bile Trabzonspor’un borç batağından kurtulabileceğini getiriyor.

Trabzonsporlular, Başkan Muharrem Usta’nın bir an önce Medical Park Hastanesinden Trabzonspor’un kasasına girecek paranın miktarının açıklanmasını ve diğer kuruluşlarının reklamlarını da Trabzonspor’a yönlendirmesini bekliyorlar.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol