Merhaba Değerli Futbol Sever Kalbi Trabzonspor için Arma Sevdalıları.

Sn Başkan Muharrem Usta açıklamalarında "Kredilerinin bittiğini" açıkladı. Madem öyle neden Aralık ayındaki kongreyi neden seçimsiz yapıyorsun!

Kredisi biten kişi o koltuk kalmaz ve istifa eder. Gerçekten Sn Muharrem Usta çok çelişkili konuşuyor. Bu Trabzonspor'a zarar veriyor.

Farkında değil misiniz?

Uyanın artık o derin uykunuzdan, Vizyon diye diye Trabzonspor'u çökerttiniz. En güzel örnekleri çok çelişki konuşmalarınız ve şunu asla unutmayacağım ve unutmam da üç sıfırdan sonra maçı kapattım cümlesi beni derinden yaraladı. Sn Muharrem Usta gerçekten Vizyon olsaydı böyle amatör bir cümle kullanmazdı. Bize 50 Yıl Şampiyonluğa sloganı ile taraftarları da iyi uyuttu. Başkan olduktan sonra söylediği hiç bir sözü tutamadı. Sn Muharrem Usta tutamayacağın sözleri neden söyledin bu taraftara?

Dön Aralık Ayında yapılacak olan kongre için bir Hamamizade Kültür Merkezi diye geçiyorsunuz. Ya allah aşkına 7561 üyeyi Hamaizade Kültür Merkezinde nereye sığacak? Resmen bizimle dalga geçiyorsunuz. Allahtan As Başkan Ahmet Çubukçu Başkan Trabzonspor Kulübü resmi sitede olanın doğru olduğunu söyledi.

Dönelim Trabzonspor da yeni görev dağılımı yapıldı ve o daha çok değişecek gibi duruyor. Sn Gökhan Saral başkan yardımcısı görevine getirildi ama sosyal medya'dan sana Trabzonspor Genel Kurul Üyesine hakaret etme hakkını vermez. Sn Gökhan Saral rüyasında bile zor göreceği bir konumu gördü. Trabzonspor için kaç defa şike mücadelesi verdi? Senin hakaret ettiğin Trabzonspor Genel Kurul Üyesi abimiz şike mücadelesi için Cenevre'ye Uefa önüne bile gitti.

Ya Sen!

Gelin bakın Rıza Çalımbay'ı hoca olarak getirdiler karşı çıktık buna.

Neden karşı olduğumuzu bu yönetime anlatmak istedik ama bir kulaklarından girip diğerinden çıktı.

Bizler Şike Mücadelesi verdik onca sene her yere gittik ve yürüdük sizin getirdiğiniz Rıza Çalımbay açıklamalarında "Şike Yok" diyor ve Trabzonspor Yönetiminden ses seda çıkmıyor.

Bu zoruma gidiyor, biz neyin mücadelesini verdik onca sene ve yürüdük " 2010 - 2011" Şampiyonu Trabzonspor " diyip durduk.

Sn Muharrem Usta 'dan tutun hiç bir yönetici den ses çıkmaması sizin gerçekten bir proje olduğunuzu gösteriyor. Bu duruma bile cevap veremeyen yönetim gerçekten krediniz bitti sizin artık bırakın ve daha fazla Kıymayın Trabzonspor'a..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol